Scratch Games, kompletny przewodnik jak dobrze grać i wygrywać

W życiu codziennym zdrapki należą do najpopularniejszych gier losowych, z których korzysta ogół społeczeństwa. Zabawne, łatwe w grze i natychmiastowe, oferują, jako bonus, możliwość wyjścia z ciekawymi wygranymi pieniężnymi. Dziś, wraz z rozwojem Internetu i kasyn online, te zdrapki są bardziej dostępne niż kiedykolwiek. Nie musisz już iść do saneczkarni, żeby kupić bilet. Wiele kasyn online oferuje wiele z nich w swojej bibliotece gier, z jeszcze ciekawszymi możliwościami rozrywki i wygranych

W tym przewodniku poświęconym grom ze zdrapkami online proponujemy, abyś wrócił do szczegółów na temat tego, jak grać i jak wygrać. Dowiesz się również o strategiach, które mają zastosowanie do tych gier, a także o wskazówkach i sztuczkach naszych ekspertów, aby zmaksymalizować swoje szanse na wygraną

Pochodzenie i ewolucja do zdrapki online

Na ladach saneczkarni, kiosków i sklepów na stacjach benzynowych, zestawy do zdrapywania mają postać małych karteczek, których większość powierzchni pokryta jest nieprzezroczystym lakierem. Po prostu użyj monety, aby zdrapać kartę i dowiedzieć się, czy wygrałeś nagrodę, która w zależności od gry, może być nagrodą pieniężną lub bezgotówkową.

Zdrapki oferowane w kasynach internetowych zasadniczo opierają się na tej samej zasadzie i mają te same cechy. Oczywiście, nie trzeba tradycyjnej monety, aby zdrapać nieprzejrzysty film, ale napięcie jest nadal, a możliwości wygranej są o wiele bardziej interesujące

Ale zanim dojdziemy do tego punktu, gry w zdrapki przeszły pewną ewolucję od momentu powstania pierwszych. Rzeczywiście, początki tych małych karteczek sięgają lat 60. ubiegłego wieku w Stanach Zjednoczonych. W przeciwieństwie do klasycznych gier loteryjnych, które istnieją od wielu wieków, są one zatem bardzo nowe. Jednak to właśnie myśląc o uczynieniu tych loterii bardziej klasycznymi, narodził się pomysł gry w zdrapki.

Najprawdopodobniej zrobił to młody amerykański student na Uniwersytecie Michigan. Zafascynowany hazardem John Koza, który w tym czasie studiował informatykę, jako pierwszy zaproponowałby alternatywny los na loterię, na którym można by od razu uzyskać wynik, zamiast czekać na losowanie, jak to ma miejsce w klasycznych grach loteryjnych. Z pomocą swojego przyjaciela, Daniela Bowlera, zaprojektował pierwsze zdrapki. Ale minęłoby kilka lat, zanim zostały one wprowadzone na masowy rynek przez amerykańskie firmy loteryjne.

Sukces przyszedł dość szybko i zdrapki stały się powszechne w Stanach Zjednoczonych w latach 70. i 80. ubiegłego wieku. W 1987 roku firma Astro-Med z Rhode Island opracowała pierwsze prawdziwe zdrapki do gry w loterię karcianą z natychmiastowymi wygranymi i uzyskała patent na te gry pod nazwą “Instant Games”. Jego pierwsze gry prezentowane są w dość prostym formacie, z trzema strefami zdrapywania, kryjącymi różne symbole i liczby. Aby wygrać nagrodę, ten sam symbol musiał być odkryty trzy razy. Oferowane wówczas nagrody były już bardzo interesujące i przyczyniły się w dużym stopniu do sukcesu tych gier.

We Francji zdrapki pojawiły się na początku lat 90-tych XX wieku, w ramach monopolu Française des Jeux (FDJ). Tak jak w przypadku Stanów Zjednoczonych i innych krajów europejskich, gdzie są one oferowane, karty te będą się wtedy bardzo rozwijać, a ich prezentacje będą o wiele bardziej atrakcyjne i będą się rozwijać wokół różnych popularnych tematów. To samo odnosi się do sposobów wygrywania i charakteru oferowanych nagród.

Korzystając z rozwoju Internetu gry online w zdrapki szybko pojawiły się na kilku stronach internetowych, gdzie są oferowane bezpłatnie. Obecnie są one obecne w bibliotece gier wielu wirtualnych kasyn, z dużym potencjałem zysków na koniec dnia.

historyczne gry rysunkowe

Linijka do gry w zdrapki zasada i przebieg gry online

Bardzo duża prostota reguła zadrapania jest jednym z głównych powodów wielkiego sukcesu tych gier w oczach opinii publicznej. Rzeczywiście, jesteśmy dalecy od gier strategicznych czy karcianych, które wymagają pewnej zręczności, lub przynajmniej wiedzy, jak zrobić trochę matematyki

Tutaj, to jest bardzo proste. Wystarczy zdrapać obszary przeznaczone do tego celu na prezentowanych mapach. Online, możesz to zrobić po prostu najeżdżając myszką na odpowiedni obszar i trzymając wciśnięty prawy lub lewy przycisk, aby odsłonić wynik. Zasadniczo, musisz ujawnić ten sam symbol trzy razy, aby otrzymać odpowiednią wypłatę z tabeli wypłat gry. Podobnie jak w przypadku automatów wrzutowych, w interfejsie gry wbudowana jest tabela wypłat, pokazująca wypłatę za każdą wygrywającą kombinację.

Należy pamiętać, że w zależności od danego zestawu rys, konfiguracja może się różnić. Tak więc na niektórych kartach symbole są zastępowane liczbami w siatce lub bezpośrednio przez wysokość wygranej. To samo dotyczy mechanizmu, który je ujawnia. Na niektórych zdrapkach musisz kliknąć na symbole, aby się pojawiły, a nie zdrapać nieprzejrzysty film. Na innych trzeba będzie nawet wybrać tylko jeden symbol spośród kilku proponowanych. Robimy wszystko, aby jak najbardziej zróżnicować wrażenia z gry w igamery. Jednak we wszystkich przypadkach mechanizm ten pozostaje prosty i jest wyraźnie wyjaśniony.

Przed rozpoczęciem gry musisz wybrać kwotę do postawienia, podobnie jak w przypadku automatów do gier online. Tutaj kwota, którą stawiasz jest wartością jednego zdrapki za każdym razem. Oczywiście, ma to wpływ na wysokość potencjalnej wygranej; im więcej stawiasz, tym więcej wygrywasz, jeśli wygrasz kombinację. Po ustawieniu kwoty zakładu, kliknij na przycisk “Buy Tickets”, który zazwyczaj znajduje się w prawym dolnym rogu interfejsu gry. postępuj zgodnie z instrukcjami gry, aby ujawnić wynik

W przypadku zwycięskiej kombinacji, automatycznie otrzymasz odpowiednią kwotę nagrody. W przeciwnym razie, twój zakład zostanie przegrany. można kontynuować grę, powtarzając te same kroki.

Strategia gry w zdrapki 3 techniki, które zwiększają Twoje szanse na wygraną

Po pierwsze, należy podkreślić, że gry w karty zdrapki są grami losowymi w najczystszym tego słowa znaczeniu. Jednakże, istnieją pewne subtelne techniki, które mogą pomóc umieścić wszystkie kursy na swoją korzyść przed każdą grą. I jak widzisz, każdy strategiczna gra zdrapkowa zaproponowane tutaj, ma sens, gdy się nad tym zastanowić. Więc oto, co musisz zrobić:

 1. Wybierz najbardziej dochodowe zestawy do drapania

Jak wspomniano powyżej, wszystkie zestawy do drapania działają w bardzo podobny sposób, ale ich specyficzne cechy są bardzo zróżnicowane. Tak jest w przypadku siatek płatności, ale także stawek redystrybucji związanych z każdą grą.

Każda karta zdrapka posiada tabelę wypłat, z dobrze zdefiniowanymi jackpotami i średnimi wygranymi. Te najbardziej satysfakcjonujące pozwolą Ci wygrać nawet kilkaset tysięcy euro dzięki kombinacji mnożnikowej x10.000, jeśli uda Ci się osiągnąć najbardziej pożądaną kombinację. To samo dotyczy stopy zwrotu (lub RTP), która jest znacznie wyższa w niektórych grach. Im bliżej jest do 100%, tym większe prawdopodobieństwo uzyskania zwycięskich zadrapań.

Aby zweryfikować te informacje i upewnić się, że wykorzystasz swoją szansę na najbardziej dochodowe zestawy do drapaniaPrzed rozpoczęciem gry należy zawsze sprawdzić tabelę wygranych (lub tabelę wygranych) w danej grze.

 1. Wybierz zdrapki online najbardziej rozrywkowy

Jeśli naprawdę chcesz zarabiać jak najwięcej pieniędzy z gier online, powinieneś pamiętać, że są to bardzo powtarzalne gry. Więc jeśli nie wybierzesz gry o szybkim tempie i rozrywkowej rozgrywce, prawdopodobnie szybko się znudzisz, a może nawet przegapisz dużą wygraną.

Aby jak najlepiej wykorzystać sesje gier i postawić wszystkie szanse na swoją stronę, wybierz swoje gry online w karty zdrapki spośród tych z atrakcyjną grafiką i animacjami. Dobra wiadomość jest taka, że konkurencja jest bardzo trudna. Zmusza to projektantów oprogramowania gier do ciągłego ulepszania swoich kreacji. Do najciekawszych wydawców działających obecnie w tym segmencie należą słynne Betsoft i NetEnt, ale także PariPlay, Pragmatic Play i 1×2 Gaming.

Jeśli uda Ci się znaleźć grę typu scratch, która łączy w sobie duży jackpot i najlepsze wrażenia z gry, to już wykorzystałeś drogę do szczęścia!

 1. Graj za darmo

Jest to podstawowa strategia, którą każdy gracz online powinien znać i stosować. Poniżej omówimy więcej szczegółów, ale pamiętaj, że gra za darmo przed przejściem na wersję płatną oferuje wiele korzyści, które zwiększą Twoje szanse na wygraną na zdrapkach online.

Drapiące wskazówki dotyczące gry3 wskazówki od naszych ekspertów

Kiedy już wybierzesz swoją grę w zdrapki, wszystko co musisz zrobić, to zdrapki, w kółko, w nadziei na uzyskanie maksymalnej kwoty wygranej. Jednak, choć tu chodzi o szczęście, jest kilka małych sztuczek, które można jeszcze wykorzystać, aby wpłynąć na końcowy wynik każdej z sesji gry. Te, którymi się tutaj dzielimy, są wynikiem wieloletniego doświadczenia naszych ekspertów w dziedzinie gier online. Więc na pewno będą bardzo przydatne, jeśli będziesz je dobrze stosować.

 1. Wytrwaj!

Dość często zdarza się, że gracze online “zap” z jednej karty na drugą po jednej lub dwóch nieudanych próbach. Ale doświadczenie pokazało, że gry typu “scratch” często bardziej przypominają wyścigi długodystansowe niż wyścigi szybkościowe. Rzeczywiście, jak potwierdzą zwykli gracze, aby ostatecznie wygrać sesję zdrapek, lepiej jest pozostać w tej samej grze przez długi czas. Na początku prawdopodobnie stracisz dużo pieniędzy, ale jest szansa, że w końcu wygrasz bilety, które dadzą ci ciekawy zysk. Więc nie idź nigdzie indziej, gdy sprawy idą źle. Wytrwaj!

 1. Zarządzaj swoim budżetem!

W grach zdrapkowych online, zarządzanie budżetem jest niezbędne. A najlepsze jest zaprogramowanie tego wszystkiego przed rozpoczęciem gry, aby nie dać się złapać w rytm gry lub zasnąć. Spróbuj więc od początku określić, co chcesz postawić w grze, a także jakie kwoty możesz postawić na każdą kartę. Zdefiniuj również minimalny zysk, jaki spodziewasz się osiągnąć i maksymalną kwotę strat, jaką jesteś skłonny przyznać. Bo tak, na pewno przegrasz na niektórych kartach. Jeśli dobrze zdefiniujesz te cztery elementy i będziesz się ich trzymać, prawdopodobnie zostaniesz zwycięzcą

 1. Wybierz odpowiedni moment!

Zdrapki to także kwestia czasu. Musisz wiedzieć, kiedy przestać grać, czy chcesz spieniężyć swoje wygrane, czy ograniczyć straty. W pierwszym przypadku należy zastosowaćporada do gry w karty zdrapki poprzedni, przy jednoczesnym poszanowaniu minimalnego zysku, jaki sobie wyznaczyłeś. Zatrzymaj grę, jak tylko osiągniesz ustaloną przez siebie kwotę i spieniężysz swoje wygrane. Zawsze możesz wrócić do gry następnego dnia lub innym razem. Jeśli chodzi o ograniczanie strat, to jest to prawdopodobnie jedna z najtrudniejszych rzeczy do zrobienia, ponieważ oznacza to zaakceptowanie, że traci się pieniądze na dobre. Ale znowu ideałem jest trzymać się limitu, który sobie rozsądnie wyznaczyłeś, a nie “starać się wygrać” systematycznie, jak to robi wielu graczy.

warianty zestawów drapakowych

Jak zapewne już pan zrozumiał, istnieją dwa główne warianty zestawów do drapania są teraz dostępne: fizyczne karty zdrapki i wirtualne (lub online) karty zdrapki. Każdy z tych wariantów jest następnie odrzucany w wielu grach, które mogą być kategoryzowane według różnych parametrów: rodzaj oferowanego jackpota, charakter grafiki, mechanizm gry, motyw, dostawca, itp.

Fizyczne gry w karty zdrapki

To są te małe papierowe kartki, o których mówiliśmy ci wcześniej. We Francji są one oferowane wyłącznie przez FDJ (Française Des Jeux), która posiada ten monopol. Aby je kupić, wystarczy udać się do sklepu saneczkarskiego, kiosku lub na stację benzynową. Bilety są sprzedawane w cenie od 1 € do 10 €, w zależności od gry. Mówiąc o grach, jest ich mnóstwo w ofercie.

Gry online w karty zdrapki

Urodzone dzięki rozwojowi Internetu, te wirtualne gry są dostępne za darmo na wielu wyspecjalizowanych stronach, ale także i przede wszystkim w kasynach online. Na tej ostatniej możliwe jest granie w trybie płatności, przy czym karty dostępne są od 0,2 euro.

gry w drapanie

Gry zdrapki online korzyści

Gra w zdrapki online jest szczególnie zabawne doświadczenie, które ma pewne dość oczywiste zalety w porównaniu z fizyczną odmianą tych gier losowych. I nie musisz długo patrzeć, ani daleko, żeby to zrozumieć. Poza tym, że możesz naprawdę grać, kiedy chcesz, oto trzy główne zalety, które oferują gry online scratch.

 1. O wiele szerszy wybór

Pomimo wszystkich godnych pochwały wysiłków, jakie FDJ podejmuje w celu zróżnicowania swojej oferty zdrapek na rynku w jak największym stopniu, z pewnością nigdy nie będzie w stanie zaoferować tak szerokiego wyboru, jak w przypadku kasyn online. Jest to dość logiczne, ponieważ wielu wydawców oprogramowania jest bardzo aktywnych w tej dziedzinie i wytwarza nowe kreacje w wyjątkowym tempie. Online, naprawdę jest coś dla wszystkich gustów, z szeroką gamą tematów i czasami kapryśnymi podejściami. Hasłem przewodnim jest zabawa w jak największym stopniu, a wydawcy nie tylko się na to decydują. Więc wykorzystaj to, aby jak najbardziej zróżnicować swoje doświadczenia w grze!

 1. Naprawdę natychmiastowe wypłaty

W przypadku internetowych gier typu scratch, termin “Instant Game” nabiera pełnego znaczenia. Rzeczywiście, wszystko jest robione bezpośrednio w Internecie, od drapania po wypłatę wygranej. W przeciwieństwie do fizycznych zdrapek, gdzie musisz iść do sklepu, aby wypłacić swoje wygrane, tutaj otrzymujesz swoje pieniądze bezpośrednio na swoje konto gracza online. Możesz się jej pozbyć, jak chcesz.

 1. Coraz częściej zarabiać

Tak jak w przypadku automatów online i innych gier stołowych, zdrapki online oferują lepsze ogólne możliwości wypłaty niż fizyczne gry FDJ. Rzeczywiście, biorąc pod uwagę silną konkurencję w Internecie, wydawcy zwiększają swoje wysiłki w celu przyciągnięcia jak największej ilości igamerów. Obejmuje to coraz atrakcyjniejsze stopy zwrotu, co oznacza częstsze wygrywane przez graczy

Darmowe gry zdrapki

Podobnie jak inne gry kasynowe online z RNG, także gry zdrapki są oferowane w trybie demonstracyjnym na platformach, na których są dostępne

Dlaczego warto grać darmowe gry zdrapki ?

Głównym zainteresowaniem darmowe gry w drapanie są zabawne. Rzeczywiście, tryb demonstracyjny jest proponowany przede wszystkim po to, aby umożliwić iGamers grać tylko dla zabawy, bez konieczności martwienia się o utratę pieniędzy.

Darmowe gry zdrapki korzyści

Gra za darmo jest doskonałym sposobem na zapoznanie się z zasadami gry w zdrapki, które Cię interesują, zanim przejdziesz do trybu na prawdziwe pieniądze. Jeśli chcesz przetestować różne strategie i porady opracowane w tym artykule, jest to również najlepsza opcja. W tym trybie rzeczy dzieją się dokładnie tak, jak w realnym świecie, a ty będziesz mógł obiektywnie ocenić ich skuteczność. Ponadto, ponieważ nie ma limitu czasu trwania i liczby gier dozwolonych w trybie demo, możesz mieć tyle zabawy, ile chcesz i bez żadnego ryzyka

Gdzie można znaleźć darmowe gry zdrapki bez rejestracji ?

Wiele kasyn online oferuje zdrapki w swojej bibliotece zabawek. W większości przypadków gry te są dostępne zarówno w trybie darmowym, jak i płatnym. Jednak otwarcie konta jest czasami konieczne, aby uzyskać do niego dostęp, jak to ma miejsce na przykład w przypadku Gratowina. Jeśli chcesz skorzystać z darmowe gry zdrapki bez rejestracjiJeśli szukasz kasyna, idź do WinOui Casino lub Azur Casino. Będziesz mógł się leczyć bez ryzyka i bez konieczności podawania swoich danych osobowych.

5 najlepsze gry w drapanie online 2020

Oferta zdrapek dostępnych online jest równie bogata, co zróżnicowana i regularnie poszerzana wraz z uruchamianiem nowych gier. Jednak niektóre gry nadal wyróżniają się na tle rynku masowego, w szczególności dzięki szczególnie wysokiej stopie zwrotu i bardzo atrakcyjnemu środowisku gry

W oparciu o to, oto nasz top5 najlepszych gier online do drapania 2020 :

 • Królowa złota w Pragmatic Play’s Queen Of Gold;
 • Cash Cuisine 89 z PariPlay ;
 • Skratcherz z Betsoft ;
 • Lucky Double z NetEnt
 • Scratch Soccer 1×2 Gry hazardowe

zarysowanie betsoft

Nasza opinia na temat zdrapki online

Nie trzeba dodawać, że gry online są świetną opcją zarówno dla tych, którzy szukają wysokiej jakości rozrywki, jak i dla graczy szukających dużych wygranych, które łatwo jest odkreślić. Dzięki swoim przyjaznym dla dzieci zasadom, są one również odpowiednie dla wszystkich typów graczy, młodych i starszych, regularnych i początkujących, o małym i dużym budżecie. Zanim zaczniesz, przeczytaj uważnie ten przewodnik, aby zrozumieć, jak działają te gry. Skorzystaj również z naszych wskazówek, sztuczek i strategii, aby zmaksymalizować swoje szanse na wygraną przy użyciu zdrapek online.

FAQ Drapiące gry :

Jak wygrać w zdrapkach ?

Aby wygrać w grach ze zdrapkami, musisz zdrapać powierzchnię przeznaczoną do tego celu, aby ujawnić wynik. Możesz zwiększyć swoje szanse na wygraną stosując strategie i sztuczki, które ujawniasz w tym artykule.

✅Quels to gry zdrapki, które płacą najwięcej?

Najbardziej zyskowne gry zdrapki to te z najwyższym zwrotem i jackpotami. Aby dowiedzieć się więcej o tych grach, odwiedź ten artykuł.

✅Comment wygrać w grach zdrapki fdj?

Zwycięstwo w zdrapkach FDJ jest łatwe. Wszystko co musisz zrobić, to przejść na stronę FDJ, wybrać grę i zdrapać, aby ujawnić wynik, jak wyjaśniono w zasady gry dostępne tutaj.

✅Pourquoi Gry zdrapki online są bardziej korzystne?

Gra w zdrapki online ma kilka zalet. Te gry są bardziej dostępne, liczniejsze, bardziej zabawne i bardziej lukratywne niż fizyczne zdrapki. Dowiedz się więcej na tej stronie!

Podobała ci się ta strona? Znajdź nasze inne sekcje :